Polityka prywatności

Bezpieczeństwo
Zadaniem naszej firmy jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa każdemu użytkownikowi naszej witrynywww.mikronex.pl. Ochrona Państwa prywatności jest dla nas bardzo ważna. Czynimy wszystko, aby poufne, personalne informacje na temat użytkownika naszej witryny, nie trafiły w niepowołane ręce, ani też nie zostały wykorzystane w sposób niezgodny z Jego życzeniem. 

Jakie informacje gromadzimy i do czego je wykorzystujemy? 
Wszystkie dane są gromadzone jedynie za Państwa przyzwoleniem, głównie poprzez formularze kontaktu umieszczone na stronie. Formularze dają możliwość bezpośredniej i szybkiej komunikacji z Państwem poprzez łącza internetowe, co w dużej mierze skraca czas naszej reakcji na sygnały z Państwa strony. Zebrane dane wykorzystywane są jedynie do indywidualnych kontaktów z osobą udostępniającą "kontakt" do siebie. 

Linki do innych witryn
Niniejsza polityka prywatności dotyczy jedynie serwisu www.mikronex.pl oraz oferowanych przez firmę MIKRONEX produktów i usług. Na witrynie www.mikronex.pl znajdują się przekierowania do innych serwisów internetowych, za które MIKRONEX nie ponosi odpowiedzialności. Dlatego też, prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności każdego z tych serwisów.